ZAKLJUČEK BRALNE ZNAČKE

V četrtek, 1. junija, smo slovesno zaključili letošnjo bralno sezono za učence od 1. do 9. razreda. Od skupno 561 učencev je bralno značko opravilo kar 381 učencev, pri čemer je potrebno še posebej pohvaliti 22 zlatih bralcev, ki so brali vseh devet let. Ti so bili dan prej deležni slavnostne podelitve spominskih priznanj in knjižnih daril v Domu kulture.

Na slovesnost smo povabili pisatelja Primoža Suhodolčana, ki nas je pošteno nasmejal s prigodami iz svojega življenja, v katerih najde tudi navdih za svoje knjige.

Za dodatno mero zabave pa so poskrbeli še naši četrtošolci, ki so uprizorili igro Peter nos in počitnice.

Vsem letošnjim tekmovalcem za bralno značko čestitamo in želimo, da bi svojo bralno dogodivščino pridno nadaljevali tudi v prihodnje.

Knjižničarka Barbara Mesner

Morda vam bo všeč tudi...