ŠOLA V NARAVI VOJSKO – 2. DAN

Drugi dan šole naravi se je pričel ob sedmi uri zjutraj, ko so nas prebudili naši razredniki. Še pred zajtrkom smo vsi skupaj odšli na jutranjo rekreacijo, po zajtrku pa smo poskrbeli še za pospravljanje sob, saj je kmalu zatem sledilo njihovo ocenjevanje. V dopoldanskem času nam niti turobno vreme ni preprečilo pohoda do slapov Gačnika. Po kosilu smo imeli nekaj prostega časa, nato pa smo se preizkusili v klekljanju in povezovalnih igrah. Ob šestih zvečer je kuhar spet poskrbel za našo večerjo. V prostem času po njej smo se družili v skupnih prostorih, v večerni aktivnosti pa smo razgibali naše možgane v prav posebnem kvizu. Kaj več o tem izveste, ko bomo doma. Seveda smo tudi drugi dan pred nočnim počitkom okupirali še naše kopalnice.