GUSTI SKAČE S KOLEBNICO

V mesec januar smo skočili z navdušenjem, saj smo se zopet  pridružili  projektu Zdrava šola – Gusti skače s kolebnico.

Tekmovanje je potekalo med urami športa, med odmori ter v oddelkih podaljšanega bivanja. Z veseljem sporočamo izjemne rezultate imenovanega izziva.

V prvi kategoriji (učenci od 1. do 5. razreda matične šole) so slavili učenci 4. a razreda, ki so s kolebnico izvedli kar 54.868 poskokov.

V drugi kategoriji (učenci od 6. do 9. razreda matične šole) so zmagovalci postali učenci 6. a razreda s fantastičnimi 54.370 poskoki.

V tretji kategoriji (učenci od 1. do 5. razreda podružnične šole Šentilj) so zmagovalci postali učenci 5. c razreda, ki so zbrali 27.165 poskokov.

V skupnem seštevku so učenci celotne matične šole s kolebnico naredili neverjetnih 415.826 poskokov, medtem ko so učenci celotne podružnične šole dosegli 51.291 poskokov. Skupaj so naši učenci dosegli osupljivih 467.117 poskokov, kar kaže na izjemno predanost, vztrajnost in športni duh!

Iskrene čestitke sodelujočim in hvala vsem, ki ste kakor koli prispevali k temu izjemnemu rezultatu projekta Zdrava šola – Gusti skače s kolebnico.

Kaja Kus, vodja projekta Zdrava šola