Delovna sobota 7. 10. 2023 in dobrodelni dogodek Velenje pomaga

Spoštovani starši.

Obveščamo vas, da bomo v soboto, 7. oktobra 2023 imeli delovni dan. S to delovno soboto nadoščamo petek, 9. februar 2024, ko ne bo pouka in bodo učenci doma.

Aktivnosti za učence bodo potekale od 8.20 do 12. ure. Za malico in kosilo bo poskrbljeno. Zaradi lažje organizacije kosila morebitno odjavo kosila uredite najkasneje do petka, 6. 10. 2023 do 12. ure.

Šolski prevozi bodo urejeni. Jutranjega varstva in podaljšanega bivanja na ta dan ne bo.

Ta dan je na Visti tudi dobrodelni dogodek Velenje pomaga s pričetkom ob 12. uri. Dobrodelni dogodek na Visti bo potekal kot celodnevno glasbeno-plesno dogajanje, v skupnem pevskem zboru bodo nastopili tudi učenci naše šole. V sklopu dogodka bo potekala tudi kulinarična tržnica, za najmlajše pa bodo na voljo številne športne aktivnosti. Več informacij  na priloženem plakatu.

Lepo vas pozdravljam.

Damjan Gašparič, ravnatelj

Morda vam bo všeč tudi...