ŠOLA V NARAVI 5.RAZRED 3. DAN

Danes je bil prav poseben dan za nas, petošolce. Kot včeraj, smo zjutraj vstali ob sedmih zjutraj ter se zaspani odpravili na jutranjo telovadbo, ki jo vodi učitelj športa g. Niko Jerončič. Po telovadbi smo odšli na zajtrk, ki je bil tako kot včeraj zelo dober. Po zajtrku smo se odpravili v sobe, da bi se pripravili za plavanje. Če si imel že pripravljeno, si lahko medtem lenaril. Približno ob 9. uri smo odšli na bazen, ki je velik, saj obsega 3 plavalne proge ter neplavalni del. Ko smo končali s plavanjem, smo se šli v sobe pripravit za pouk matematike. Približno ob enih popoldne smo odšli na kosilo, a tam nas je čakalo prijetno presenečenje, še posebej za ljubitelje nogometa, kajti v našem hotelu se je nastanila latvijska nogometna reprezentanca. Kmalu se je začel čas počitka. Nekateri so ga izkoristili za spanje, drugi za gledanje televizije. Ob treh popoldne smo spet odšli na bazen. Po plavanju smo imeli malo počitka, da bi se pripravili za na trim stezo, nekateri pa so se odšli pripravljat za na ustvarjalne delavnice za starejše. Ob sedmih je bila večerja, za sladico pa sladoled. Nato smo se odpravili v sobe, da bi se pripravili za na igrišče. Tam smo se razdelili v tri skupine za med dvema ognjema. Po spektakularni igri smo se odpravili spat.

Morda vam bo všeč tudi...