Tudi letos smo sodelovali v Tednu pisanja z roko

Od 22. do 26. januarja je v Sloveniji potekal že 9. Teden pisanja z roko. Vanj smo se z različnimi dejavnostmi vključili tudi na naši šoli in cel teden pisanju z roko namenili posebno pozornost pri različnih predmetih, še posebej pa pri slovenščini, na urah oddelčnih skupnosti in v oddelkih podaljšanega bivanja. Pisali smo lepe misli, najlepše slovenske besede po izboru učencev, odgovarjali na vprašanja o tem, kaj nam je zanimivo, najljubše, najbolj všeč … Člani interesne dejavnosti Šolski radio pa so o tednu pisanja z roko 2024 pripravili tudi posebno radijsko oddajo. Pri izvajanju vseh dejavnostih je bila naša rdeča nit letošnja osrednja tema, ki so jo predlagali organizatorji – Zapis časa o nas.