VPIS OTROK V 1. RAZRED

Vpis v prvi razred osnovne šole ureja šolska zakonodaja. Vsako leto poteka na vseh šolah v mesecu februarju za naslednje šolsko leto. Starši morate v prvi razred osnovne šole vpisati otroke, ki bodo v koledarskem letu, v katerem bodo začeli obiskovati šolo, dopolnili starost 6 let.

14. in 15. februarja 2024 bo potekal vpis v prvi razred OŠ Gustava Šiliha za vse otroke, rojene od 1. januarja 2018 do 31. decembra 2018.

Starši prejmete na dom pisno vabilo iz osnovne šole, v katero spada vaš otrok glede na šolski okoliš. Vpis opravite s šolsko svetovalno delavko, s katero se lahko pogovorite tudi o morebitnih posebnostih, ki jih moramo na šoli poznati, da bi vašemu otroku zagotovili čim boljše pogoje šolanja.

VABILO NA VPIS