TEHNIŠKI DAN: BAZAR

V osnovni šoli Gustava Šiliha Velenje je v torek, 28. 11. 2023,  potekal tehnični dan namenjen izdelovanju izdelkov za bazar, ki bo v četrtek, 30. 11. 2023, ob 17. uri.

Vzdušje na šoli je bilo drugačno od vseh ostalih dni. Učenci razredne in predmetne stopnje so ustvarjali različne izdelke. Vsi so se zelo zabavali ob izdelavi in vzdušje je bilo res pravljično. Na razredni in predmetni stopnji so učenci izdelovali izdelke iz najrazličnejši materialov, tudi recikliranih. Izdelovali so voščilnice, najrazličnejše okraske za božično jelko, podstavke za pijačo, snežake, svečnike, božične vence, knjižne kazalke, zapestnice, vrečke, … Po šoli je prijetno dišalo po božičnih piškotih, ki so jih učenci z učiteljico pekli v gospodinjski učilnici.

Vsi izdelki bodo namenjeni vsem staršem, učenkam in učencem, ki bodo v četrtek prišli na bazar, vsi prostovoljni prispevki pa bo šli v šolski sklad.

Tevž in Jan, 7. b

Morda vam bo všeč tudi...