ŠOLA V NARAVI – 4. dan

V četrtek nas je najprej razveselilo, da ni več tako mrzlo kot prejšnji dan. Smuka je bila izvrstna tako dopoldne kot popoldne. Že zjutraj je naša vodja šole v naravi, učiteljica Kaja Kus, skupaj z drugimi učitelji smučanja pripravila progo za tekmo, ki smo jo vsi komaj čakali. Zatem smo še naprej uživali na smučišču. Po popoldanskem smučanju pa smo prisluhnili predavatelju iz gorske reševalne zveze, ki nas je poučil, kako lahko sami poskrbimo za varnost v gorah in hribih. Predstavil nam je tudi delo gorskih reševalcev in zavrtel nekaj posnetkov reševalnih akcij v gorah. Z zanimanjem smo mu prisluhnili in imeli zanj veliko vprašanj. Po večerji je sledila podelitev diplom najhitrejšim smučarjem na tekmi in diplom za najbolj urejeno sobo ter naj točko sredinih predstavitev sob. Potem pa smo vsi skupaj odšli še na zabavo v disko.

Morda vam bo všeč tudi...