ŠOLA V NARAVI – 3. dan

Na slovenski kulturni praznik smo se na Kopah prebudili v zelo mrzlo jutro, a smo kljub temu uživali v smučanju. Med našim vijuganjem po smučišču so naše razredničarke pospravile progo z izzivi, ki so nas prejšnji večer usmerjali pri iskanju skritega zaklada. Mraz nam jo je vseeno malo zagodel, saj smo zaradi njega šli na popoldansko smuko namesto nočne, kot je bilo najprej načrtovano. Tretji dan smo napredovali tudi pri pospravljanju sob, zato smo pri tem dobili lepše ocene. Zvečer smo uživali ob raznovrstnih točkah, ki smo jih pripravili po sobah. Izkazali smo se kot plesalci in pesniki, ustvarjalci stripov, pripovedovalci šal, izvajalci trikov s kartami, ena izmed sob pa je na zelo izviren način prikazala besedne uganke. Ob koncu naših predstavitev pa smo še drugič  v tem tednu zapeli Vse najboljše. Kar dve naši šestošolki sta namreč v šoli v naravi praznovali rojstni dan. Za nami je tako še en zanimiv dan, poln različnih aktivnosti.

Morda vam bo všeč tudi...