TEHNIŠKI DAN DEVETOŠOLCEV

V torek, 17. septembra, smo imeli devetošolci tehniški dan projekt Spirit.  Ob navodilih zunanje sodelavke, gospe Barbare, smo izdelovali kanvase o didaktičnih igralih, ki bi jih lahko postavili v okolici šole.

Na začetku nam je gospa prestavila projekt in namen tehniškega dne. Nato smo se razporedili v sedem skupin, kjer smo začeli izdelovati kanvase.

Skupina, ki je najhitreje dobila veliko idej za izdelavo igral, je dobila bonbone. V kanvase smo podrobno zapisali stroške, ciljno skupino, vrednost, aktivnosti, …  Nato smo izvlekli lističe za vrstni red predstavitev. Vsaka skupina je imela 5 minut za predstavitev svojih idej. Določili smo najboljše tri skupine in razdelili nagrade. Ideje so bile zelo zanimive, učenci smo postregli s številnimi zanimivimi idejami za igrala.

Negoš in Tristan, 9. b